Zgodovina

Smo podjetje, ki se je kot samostojna pravna oseba na tržišču pojavilo leta 1990, po razdelitvi takratnega poslovnega sistema Razvojni center Celje na posamezne podjetniške dejavnosti.


Stabilnost

V 29 letih delovanja smo postali eno izmed bolj prepoznavnih podjetij na področju ekonomskega svetovanja, investicijskega planiranja ter vseh strokovnih opravil gradbene stroke.


Področje delovanja

Geografsko področje poslovnega delovanja je iz začetnih sodelovanj s poslovnimi subjekti iz širše regije počasi raslo in danes obsega velik del Slovenije ter tudi Republike Hrvaške.


Timsko delo

V podjetju verjamemo v moč timskega dela, spodbujamo ideje in jih nadgrajujemo skupaj. Skrbimo za skupne aktivnosti in druženja zaposlenih.

Slika od Matija Jurko
Direktor

Matija Jurko

matija.jurko@rci.si
+386 3 42 52 111

Slika od Karmen Jurko
Prokurist

Karmen Jurko

karmen.jurko@rci.si
+386 3 42 52 121

Slika od mag. Staša Varšek
Vodja projektov

mag. Staša Varšek

stasa.varsek@rci.si
+386 3 42 52 124

Slika od Rok Skale
Vodja projektov

Rok Skale

rok.skale@rci.si
+386 3 42 52 110

Slika od Uroš Ojsteršek
Projektant

Uroš Ojsteršek

uros.ojstersek@rci.si
+386 3 42 52 127

Slika od Ignac Krivec
Vodja projektov

Ignac Krivec

ignac.krivec@rci.si
+386 3 42 52 125

Slika od Petra Jazbinšek
Pooblaščena inženirka

Petra Jazbinšek

petra.jazbinsek@rci.si
+386 3 42 52 127

Slika od Mira Leskovar
Vodja projektov

Mira Leskovar

mira.leskovar@rci.si
+386 3 42 52 115

Slika od Neža Jurko
Svetovalka

Neža Jurko

neza.jurko@rci.si
+386 3 42 52 115

Slika od Petra Dorn
Projektantka

Petra Dorn

petra.dorn@rci.si
+386 3 42 52 125